فراسوی سفر
تورهای ارزان قیمت ، اخذ بلیت ارزان تمامی مسیرها ، رزرو بلیت آنلاین قطار ، رزرو هتل تمامی نقاط دنیا.
ارتباط با ما :
۰۸۱-۳۳۱۱۲۹۳۲
۰۸۱-۳۳۱۱۲۹۳۱
۰۹۱۸۲۱۲۷۹۰۵

به‌گزاری خبرنگار میراث آریا، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین روز از سفر خود به استان یزد، در شهر تفت حاضر شد و پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد را در این شهر افتتاح کرد.

پایگاه طبیعت‌گردی استان یزد در یکی از بناهای تاریخی متعلق به اداره‌کل میراث‌فرهنگی این استان در شهر تفت و به‌همت بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.

این پایگاه به معرفی مسیرهای جاذبه‌های گردشگری و طبیعت‌گردی در استان یزد می‌پردازد و با هماهنگی دفاتر خدمات‌گردشگری این استان و با استفاده از راهنمایان مجوزدار و آموزش‌دیده طبیعت‌گردی، به طبیعت‌گردان خدمات می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های این پایگاه امکان اقامت برای علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی است که به همین منظور ۶ اتاق پذیرایی در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر خود به شهر تفت از اقامتگاه بوم‌گردی نارتی‌تی در این شهر بازدید کرد.

این اقامتگاه بوم‌گردی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به‌میزان ۱۵۰میلیون تومان در زمینی به‌وسعت ۷۰۰ مترمربع راه‌اندازی شده و دارای ۶ اتاق با ظرفیت اقامت ۲۰ نفر در هر شب است.

احمدی‌پور در شهر تفت همچنین از مجموعه توریستی‌تفریخی باغ نمیر (صدری) بازدید به‌عمل آورد.